loader image

O nas

Firma KAMI powstała w roku 1999, rozpoczynając produkcję folii przemysłowych, mających szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Współpraca z firmami w Polsce i za granicą oraz zdobyte zaufanie klientów to podstawa dalszego, dynamicznego rozwoju firmy i możliwość zdobywania nowych segmentów rynku. W roku 2001 rozpoczynamy produkcję folii aluminiowych uwzględniających potrzeby branży fryzjerskiej. Ogromny wpływ na nowe ukierunkowanie Firmy mają rekomendacje partnerów handlowych i dobra reputacja.

Stale rosnąca sprzedaż i produkcja odzwierciedla zadowolenie klientów . Pozwala to Firmie poszerzać ofertę produktów oraz pozyskiwać nowe źródła zaopatrzenia w surowce. Przerób miesięczny to obecnie 100 ton folii aluminiowej. Nasze działania oparte są głównie na ustalonych kwartalnie planach produkcyjnych co pozwala właściwie kierować produkcja, polityką cenową oraz realizować w terminie zamówienia naszych klientów.

Wysoka jakość produktów oraz atrakcyjny poziom cen przyciąga również klientów zagranicznych a w śród nich duże koncerny branży fryzjerskiej i kosmetycznej.

W roku 2005 nastąpiła zmiana formy prawnej Firmy. Powstał nowy podmiot KAMI Spółka Jawna. Pozyskany kapitał pozwala rozszerzyć ofertę Firmy o folię aluminiową przeznaczoną dla Gospodarstw Domowych oraz dla branży Gastronomicznej i Cateringowej.

Jakość folii i ciekawe opakowanie przyciąga nową grupę kontrahentów a segment opakowań to nowe miejsce na zaprezentowanie dużych możliwości Naszej Firmy. Obecnie do wytwarzania produktów sięgamy po najnowsze technologie w dziedzinie przewijania i pakowania folii, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów produkcji, uzyskanie wysokiej jakości produktu i znaczne przyspieszenie ich wytwarzanie. Te działania umożliwiają realizację zamówień naszych klientów natychmiast po ich złożeniu.

Dla naszych obecnych i przyszłych klientów będziemy w dalszym ciągu wprowadzać coraz to nowe produkty i utrzymywać zdobyte zaufanie.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy
Zarząd firmy Folie Kami
Marcin Luks i Kamil Bukowiecki